Nejnovější technologie ochrany kožených potahů – keramika od Automyčka Express

Automobily s koženými sedačkami jsou dlouhodobě u řidičů velice populární. Vypadají elegantně a mají nádech luxusu, avšak jsou také choulostivější a náročnější na pravidelnou údržbu. Jsou schopny odolávat zátěži, avšak pouze při správně zvolené a důkladné péči.

Možná si tedy lámete hlavu s tím, jak posunout péči o kůži ve svém voze na lepší úroveň, aby vám vydržela ještě po mnoho dalších let bez vyblednutí, prasklin, skvrn a větších známek opotřebení.

Máte-li navíc menší děti, dodá vám použití správné ochrany i klid při každodenních rušných jízdách. Automyčka Express proto právě pro vás přináší nový program pro kožené sedačky – InteriorCeramic.

O jakou jde technologii

Aplikace keramické ochrany poskytuje potahům i jiným povrchům velmi odolnou vrstvu odpuzující nečistoty, vodu a zabraňující těžko odstranitelnému znečištění.

Funguje proti skvrnám, vyblednutí, popraskání a zachovává přirozený vzhled kůže. Obsahuje také UV filtr, takže ani prudké slunce neohrozí životnost vašeho koženého interiéru.

Keramická ochrana vydrží až 12 měsíců, samozřejmě v závislosti na najetých kilometrech a zátěži, které je vnitřek auta pravidelně vystavován. Po aplikaci ochrana následně funguje tak, že když se vám auto ušpiní nebo se vám v něm něco vylije, mělo by být možné to odstranit prostým setřením pomocí hadříku, který máte doma pro standardní úklid.

Žádné drhnutí a dumání nad tím, jaký přípravek auto vyčistí, ale nepoškodí kůži.

Proč ošetření využít

Důvodů pro využití této exkluzivní služby je mnoho. Zaprvé, keramickou ochranu nelze s jistotou doporučit pro domácí použití, protože prostředky na trhu pro laickou veřejnost nemusí být dostatečně kvalitní a šetrné v kombinaci s vysokou účinností.

Druhým bodem pak je samotná aplikace, kterou je lepší přenechat někomu, kdo je k tomu speciálně vyškolen a má v této oblasti mnoho zkušeností. A dále jsou tu samozřejmě všeobecné důvody – nebudete nervózní z každé kapky kávy, která ulpí na sedačce, pravidelná údržba bude hračka a kožený interiér vydrží v pěkném stavu po mnoho let.

Děti ani zvířata v autě tak pro vás nebudou představovat noční můru.

Dál hledat nemusíte

V Automyčce Express se můžete spolehnout na profesionální, rychlé a maximálně komfortní provedení ošetření automobilu. V ceně programu InteriorCeramic navíc získáte kompletní mytí a čištění exteriéru i interiéru, takže veškerou údržbu dostanete na jednom místě, za jednu kompletní cenu a za dobu, kdy si nakoupíte nebo si vyřídíte jiné osobní pochůzky.

Odjíždět budete čistým, voňavým a hygienicky vycíděným vozem, ve kterém se budete cítit skvěle a každý na ulici se za ním ohlédne. Zároveň budete mít jistotu, že děláte maximum pro jeho ochranu a životnost.

Automyčka Express je největší tuzemská síť profesionálních mycích center. Její pobočky najdete na více jak 28 místech po celé České republice. Aktuální seznam mycích center s přesnou otevírací dobou najdete ZDE. Automyčka Express je držitelem certifikátu kvality ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001.