S pronájmem party stanu pomůže TENTino.cz

Party stan se někdy prostě vážně hodí. Ať už na firemní večírek, svatbu nebo třeba oslavu narozenin, potřebovat ho budete poměrně často. Ale kde ho sehnat? A jak vybrat ten nejvhodnější? Poradíme vám!

U koho pronajímat?

Vaše první kroky by měly vést na internet, kde se podíváte, jaké firmy ve vašem okolí nabízí pronájem party stanů. Nevybírejte hned tu nejlevnější, podívejte se napřed na spolehlivé recenze. U stanů je totiž důležité, v jakém jsou stavu a jak jsou kvalitní. Nechcete, aby vám stan spadl při prvním zafoukání větru nebo vám ho dovezli děravý.

Přečtěte si podmínky

Je důležité také zkontrolovat, jaké jsou podmínky pronájmu a jaké jsou případné poplatky za pozdní vrácení nebo poškození stanu. Věřte, že se na velké akci stan poškodí raz dva.

TENTino s.r.o. – prodej a pronájem party stanů vám zajistí profesionální servis, montáž, demontáž a dopravu ve špičkové kvalitě s pozitivními ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ referencemi.

Kolik máte hostů?

Dalším krokem je zvážit velikost stanu. Je důležité zvolit stan, který bude dostatečně velký pro vaše potřeby. Zvažte, kolik hostů plánujete pozvat a jaké vybavení pod něj chcete schovat. Pokud budete mít například bar, tančírnu nebo DJ pult, bude potřeba zvolit větší stan.

Co se týče počtu hostů, na jednoho budete potřebovat cca 0,5-0,75 m². Vynásobte si toto číslo s počtem hostů a první kritérium pro výběr máte jasné. Pozor – toto číslo nepočítá s žádným vybavením ani prostorem navíc.

Je ve vaše datum stan k dispozici?

Následujícím krokem je zkontrolovat dostupnost stanu na požadovaný den a rezervovat si ho v dostatečném předstihu, abyste nakonec po dlouhém vybírání nezjistili, že stan už není k dispozici. Mnoho společností nabízí online rezervace a různé balíčky, které mohou obsahovat navíc různé druhy vybavení.

Předávání stanu

Při předávání si stan pečlivě prohlédněte ještě, než si ho oficiálně převezmete. Mohlo by se stát, že bude mít nějaká poškození, která by po vás firma mohla chtít později zaplatit.

Bezpečnost

Je také důležité mít na paměti bezpečnostní opatření při používání party stanu. Stan by měl být umístěn na rovné ploše a důkladně upevněn, aby nedošlo k jeho pohybu nebo kolapsu v důsledku větru nebo jiných povětrnostních podmínek. U větších komplexnějších stanů byste měli zkontrolovat požární prvky a evakuační východy.